Skki & Snow

TRIKKE SKKI je vybavený špeciálnymi lyžami s dreveným jadrom. Pevná riadidlá sú polstrované penovým materiálom a dobre uchopiteľné aj v rukaviciach. Vďaka patentovanému naklapaciemu systému sa pri náklone v oblúku udržujú všetky tri lyže v optimálnej polohe ku sklonu svahu.

Je ľahké podeliť sa o jedinečný zážitok so svojimi priateľmi alebo rodinou, lebo jediný model je vhodný pre všetky od 13 rokov. Na prepravu možno lyže ľahko odopnúť a celé SKKI zbaliť do prenosnej tašky, ktorú môžete nosiť na chrbte ako batoh. Naučiť sa jazdiť na SKKI je oveľa jednoduchšie ako lyžovanie, či jazda na snowboarde. Vychutnajte si ten pocit ľahkého ovládania lyží s riadidlami. Prežite voľnosť, nespútanú zábavnú jazdu.

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
  • TRIKKE SKKI
    Tento pozoruhodný stroj pre jazdu na snehu prešiel päťročným testovaním a dolaďovaním jednotlivých detailov na zjazdovkách horských centier v USA, Kanade, Švajčiarsku a Rakúsku. Rám, odpruženie, lyže, riadidlá, prenosná taška a celková geometria boli dokonale vyladené pre nový - doteraz nepoz..
    Bez dane: 0,00€ 0,00€