Trojkolky elektrické

Elektrická trojkolka je nový silný prírastok v technike cestovania po uliciach, nákupných centrách, skladoch ... Elektrická trojkolka je výnimočne univerzálna. Nie je mnoho spôsobov dopravy, ktoré môžu byť použité pre fitness, zábavu a cestovanie v rovnakom čase, ale elektrická trojkolka to všetko dokáže.

Elektrická trojkolky sú jedinečne stabilné a obratné, takže môžete s istotou prúdiť cez pomalší prevádzku alebo prekážky, ľahko zaparkovať priamo vo vašej cieľovej destinácii (bez parkovacích poplatkov). 

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
  • TRIKKE TRIBRED 48V
    TRIKKE Tribred je nový silný elektrícky prírastok v technike cestovania po uliciach, nákupných centrách, slkadoch. Táto elektrická trojkolka je výnimočne univerzálna. Nie je mnoho spôsobov dopravy, ktoré môžu byť použité pre fitness, zábavu a cestovanie v rovnakom čase, ale TRIKKE 48V to všetko doká..
    Bez dane: 1 875,00€ 2 250,00€
  • TRIKKE TRIBRED Pon-E 36V
    TRIKKE Tribred Pon-E 36V, je nový silný elektrický prírastok v technike cestovania po uliciach, nákupných centrách, skladoch. Táto elektrická trojkolka je výnimočne univerzálna. Nie je mnoho spôsobov dopravy, ktoré môžu byť použité pre fitness, zábavu a cestovanie v rovnakom čase, ale TRIKKE E36V to..
    Bez dane: 1 427,00€ 1 712,40€