Trojkolky mechanické

TRIKKE je novodobá trojkolka a skvelý dopravný prostriedok, celkom unikátnym tvarom, funkčnosťou a zážitkom z jazdy. Patentovaná technológia umožňuje poháňať TRIKKE bez šlapania, odstrkávania, či tlačenie, jednoduchým kolísaním zo strany na stranu.

Bez vodiča môže TRIKKE na prvý pohľad vyzerať ako obyčajná kolobežka, akonáhle však jazdec naskočí a urobí pár prvých carvingových pohybov, hneď máte jasno, že ide o niečo neobviklé. Hovoríte si: "Čím je ten stroj poháňaný?" a "Kde asi má baterky?" Keby sme Vám mali stručne popísať štýl jazdy na TRIKKE, tak je to asi ako zjazdové lyžovanie na rovine. Vďaka originálnemu dizajnu sa s pohybom jazdca celé trojkolka nakláňa plynule do strán a tým získava rýchlosť.

Vďaka trom kolesám je TRIKKE veľmi stabilný. Dvojité zadné brzdy zaisťujú bezpečné a účinné brzdenie. Pretože sú kontrolované nezávisle, brzdy taktiež umožňujú jazdcovi vykonávať veľa zábavných trikov a manévrov. K tomu všetkému TRIKKE je jedno z najbezpečnejších vozidiel, takže si ho môžu užívať jazdci nezávisle na hmotnosti či veku.

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť: zoznam mriežka
 • TRIKKE T5
  Trikke T5 Jogo je dimenzovaný pre 4 až 7 ročné deti. Je to tá správna "hračka" na troch kolesách pre zábavu a telesné cvičenie. Je ideálny pre mladších "Trikke jazcov" v rodine. Špecifikácia Maximálna nosnosť: 37 kg Pre jazdca výšky 90 cm až 1,35 m. ​Odporúčaný vek od 4 rokov.   ..
  Bez dane: 92,00€ 110,40€
 • TRIKKE T67
  TrikkeT67 je skvelá na Vaše začiatky s trojkolkou a s carvingovým pohybom. Je strednej veľkosti, má odolný oceľový rám s nastaviteľnou výškou riadidiel. Jazda na Trikke T67 Vás vždy pobavý a zároveň si precvičíte všetky hlavné svalové partie. Ako všetky modely Trikke, aj T67 sa dá rýchlo a jedn..
  Bez dane: 212,00€ 254,40€
 • TRIKKE T78
  Ddizajn T78 Deluxe je podobný model ako T8 Sport. Má hliníkové ráfiky s  8,5 ", vzduchom plnenými pneumatikami, ktoré zaručujú hladkú jazdu. Je to skvelý model strednej triedy vhoddný pre začiatočníkov s oceľovým rámom, ktorému mnoho Trikke nadšencov dáva prednosť. Maximálna nosnosť: 114..
  Bez dane: 341,00€ 409,20€
 • TRIKKE T8 SPORT
  T8 Sport je s radu mechanických trojkoliek najoblúbenejšia. Je vhodná nie len na prepravu s bodu A do bodu B, ale aj na precvičenie celého tela. Trojkolku T8 môžete jednoducho zložiť, čo Vám umožní ľahké skladovanie, alebo prepravu napr. v kufri auta. Maximálna nosnosť: 114 kg Pre jazdca v..
  Bez dane: 566,00€ 679,20€
 • TRIKKE T12
  T12 patrí medzi špičku medzi mechanickými Trikke. Veľký rázvor Vám umožní jazdiť väčšou rýchlosťou a vďaka veľkým 12" kolesám si môžete vychutnať aj "off road" jazdu. Špecifikácia Maximálna nosnosť: 113 kg Pre jazdca výšky 1,7 cm až 2,1 m. ​Odporúčaný vek od 13 rokov..
  Bez dane: 616,25€ 739,50€